Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Oppstilling med fruktkurv

Olje på lerret
62x75
Signert nede t.h.: R. Th.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000