Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med fruktkurv
Olje på lerret
62x75
Signert nede t.h.: R. Th.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000
Olje på lerret
62x75
Signert nede t.h.: R. Th.
Vurdering