Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
39x58
Signert nede t.h.: A. Normann

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000