Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Akersloot-Berg, Betzy(1850-1922)
Fra Nordkapp

Olje på lerret
62x98
Signert nede t.v.: Betsy Berg.

Columbian Exposition, Chicago 1893.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000