Akersloot-Berg, Betzy(1850-1922)
Fra Nordkapp
Olje på lerret
62x98
Signert nede t.v.: Betsy Berg.
Columbian Exposition, Chicago 1893.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
62x98
Vurdering