Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Akersloot-Berg, Betzy (1850-1922)
Fra Nordkapp

Olje på lerret
62x98
Signert nede t.v.: Betsy Berg.

UTSTILT:

Columbian Exposition, Chicago 1893.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000