Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Martinsen, Kåre (1912-1986)
Bondegården 1966

Olje på lerret
51x61
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen - 66.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000