Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sitje, Joronn (1897-1982)
Ømhet

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje 54

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

UTSTILT:

Statens Kunstutstilling, Oslo 1954, kat.nr. 171 med tittel: Ømhet.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering