Sitje, Joronn(1897-1982)
Ømhet
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Joronn Sitje 54
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Statens Kunstutstilling, Oslo 1954, kat.nr. 171 med tittel: Ømhet.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000