Hoff, Tor(1925-1976)
To kvinner i landskap 1957
Olje på papir
46x62
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på papir
46x62
Vurdering