Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Jacobsen, August (1868-1955)
Barn i kystlandskap

Olje på lerret
48x57
Signert nede t.h.: Aug Jacobsen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: August Jacobsen. Antagelig fra Jæren.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000