Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Fra en hage 1917

Olje på plate
60x60
Signert og datert nede t.v.: Dørneberger 1917.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 73 000