Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Fra en hage 1917

Olje på plate
60x60
Signert og datert nede t.v.: Dørneberger 1917.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 73 000