Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilskuter i fjordlandskap 1893

Olje på lerret
59x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Holmboe 1893.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00