Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilskuter i fjordlandskap 1893

Olje på lerret
59x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Holmboe 1893.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering