Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilskuter i fjordlandskap 1893
Olje på lerret
59x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Holmboe 1893.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
59x73
Vurdering