Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Fra Voss 1830

Olje på papir, oppklebet på plate
17x27
Usignert

Stedsbestemt og datert nede t.h.: 1830 Voss 2. juli.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering