Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Blache, Christian (1838-1920)
Norsk seilskute i havn 1917

Olje på lerret
61x95
Signert og datert nede t.v.: Chr Blache 1917.

Dansk marinemaler.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 34 000