Hansteen, Nils(1855-1912)
Seilskuter ved kyst
Olje på lerret
100x157
Signert nede t.h.: Nils Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
100x157
Vurdering