Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Seilskuter ved kyst

Olje på lerret
100x157
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering