Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Røisheim 1916

Olje på lerret
59x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe Röisheim 1916

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000