Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Røisheim 1916
Olje på lerret
59x69
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe Röisheim 1916
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
59x69
Vurdering