Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gammelsetertjern 1904

Olje på lerret
109x163
Signert og datert nede t.h.: Chr. Skredsvig 1909. (1904?)

Påtegnet med tittel og datert 1904 på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000