Munch-Auksjonen 2004

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Fotvask

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 647x468 mm Motivet: 600x456 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Sch.nr. 482. Woll nr. 646, II.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 64 000

Footbath
Lithograph printed in black on medium heavy cream wove
Sheet: 647x468 mm Image: 600x456 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1920. Sch.no. 482. Woll no. 646, II.