Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00
Selvportrett med sigar

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 607x455 mm Motivet: 565x455 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Sch.nr. 282. Woll nr. 313.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Tilslag NOK 125 000

Self-portrait with a Cigar
Lithograph printed in black on medium heavy cream wove
Sheet: 607x455 mm Image: 565x455 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1908-09. Sch.no. 282. Woll no. 313.