Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00
Holger Drachmann

Fargelitografi trykket i blågrått på tykk grålig
Arket: 740x615 mm Motivet: 590x453 mm
kartong Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Sch.nr. 141. Woll nr. 197, IIa.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Tilslag NOK 60 000

Holger Drachmann
Colourlithograph printed in blueish grey on heavy greyish cardboard
Sheet: 740x615 mm Image: 590x453 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1902. Sch.no. 141. Woll no. 197, IIa.