Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00
Salome

Litografi trykket i svart på tynt Japan papir,
Arket: 525x340 mm Motivet: 395x305 mm
oppklebet på papplate Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Signaturen antagelig oppfrisket.
1903
Sch.nr. 213. Woll nr. 245.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold

Salome
Lithograph printed in black on thin Japan paper, laminated on cardboard
Sheet: 525x340 mm Image: 395x305 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
The signature probably refreshed.
1903. Sch.no. 213. Woll no. 245.