Munch-Auksjonen 2004

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Vignett: Satyrhode

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 280x235 mm Motivet: 188x131 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Sch.nr. 308. Woll nr. 338.
Fra serien Alfa og Omega.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Vurdering

Vignette: Satyr's Head
Lithograph printed in black on thin cream wove
Sheet: 280x235 mm Image: 188x131 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1908-09. Sch.no. 308. Woll no. 338.
From Alpha and Omega.