Dal, Harald(1902-1972)
Hus og båt i fjordlandskap 1943
Olje på lerret
52x72
Signert og datert nede t.v. : H. Dal -43.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
52x72
Vurdering