Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Dahl, Olaf(1842-1895)
Kvinne ved seter i fjellandskap 1871

Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: O. Dahl. 71.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 8 000