Munch-Auksjonen 2004

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Teaterprogram: John Gabriel Borkman

Litografi trykket i svart på middels tynt gråhvitt
Arket: 276x380 mm Motiv: 210x320 mm
papir Usignert

1897
Sch.nr. 171a. Woll nr. 108.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000

Theatre Programme: John Gabriel Borkman
Lithograph printed in black on medium thin greyish-white paper
Sheet: 276x380 mm Image: 210x320 mm
Unsigned
1897. Sch.no. 171a. Woll no. 108.