Auksjon mandag 29. november 2004 kl 21:00
Panter i bur

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 447x621 mm Motivet: 323x488 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Sch.nr. 499. Woll nr. 655.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 21:00

Tilslag NOK 23 000

Panther in a cage
Lithograph printed in black on medium thin beige wove
Sheet: 447x621 mm Image: 323x488 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1920. Sch.no. 499. Woll no. 655.