Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Engebret, Bjarne(1905-1985)
Trær - Sagene 1948

Olje på lerret
100x121
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret. 48.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Statens Kunstutstilling 1948, kat.nr. 45.
Den Norske Kunstutstilling, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1951, kat.nr. 39.
Kunstnernes Hus 1956, kat.nr. 18, med tittel: Vår, Sagene.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 15 000