Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Erichsen, Eyolf Nagell (1908-1979)
Valmuer

Olje på lerret
70x85
Signert noe utydelig nede t.v.: E. Nagell

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 4 000