Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Kirkeinteriør 1867

Olje på lerret
63x47
Signert og datert nede t.v.: Vinc. St. Lerche Dsdf 67.

Vurdering

Tilslag NOK 30 000