Lunde, Jardar (1909-)
Lofotflåten går ut 1964

Olje på plate
41x31
Signert og datert nede t.h.: Jardar Lunde - 64.

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: Lofotflåten går ut. 42 cm - 31 cm. Jardar Lunde EKELY 1964.

Vurdering