Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Selbø

Olje på lerret
61x77
Signert nede t.v.: Nils Hansteen

Noe utydelig datert nede t.h.: 1906. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Selbø". Angivelig fra Setesdalen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 8 000