Hansteen, Nils (1855-1912)
Seilskute og dampbåt, fjordabåter sommernatt

Olje på lerret
26x38
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: Fjordkryssere (?) Sommernat.

Vurdering