Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Napoleon Detalj etter Velasquez

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: HK

Påtegnet med tittel på baksiden, samt: Første kopien jeg malte i Prado-Museet i Madrid ca 7 ell 8/4-1957.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 5 000