Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Utsikten fra vårt hotell Paris

Olje på plate
20x27
Signert nede t.v.: HK

Påtegnet med tittel og datert 3/10-1948 på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering