Kihle, Harald(1905-1997)
Utsikten fra vårt hotell Paris
Olje på plate
20x27
Signert nede t.v.: HK
Påtegnet med tittel og datert 3/10-1948 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
20x27
Signert nede t.v.: HK
Vurdering