Ukjent, kunstner
Havneparti 1877

Olje på lerret
47x76
Utydelig signert og datert nede t.h.: ...ck 1877

Påtegnet noe utydelig antagelig med kunstnernavn på baksiden, på blindrammen.

Vurdering