Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høst 1952

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R Th 1940

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt datert 1940.

Vurdering

Tilslag NOK 17 000