Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Han Torstein på isen 1903

Olje på plate
29x23
1 stk. signert nede t.h.: J. Ekenæs, datert nede t.v.: 1. januar. 1903. 1 stk. signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 03.

2 stk selges samlet. Påtegnet på lapper på baksiden med linjer fra dikt om Han Torstein.

Vurdering