Eggen, Annar(1897-1977)
Vår i bukta, Mosvik 1941

Olje på lerret
52x66
Signert og datert nede t.h.: Annar Eggen 41

Signert, påtegnet med tittel: "Vår i bugta", og datert 1941 av kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 200