Knoff, Johan (1935-)
Den gamle brønn i Sousse 1996

Olje på lerret
120x136
Signert og datert nede t.v.: Knoff 96

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Sousse er i Tunis.

Vurdering