Keiseraas, Karsten (1912-)
Havn i kystlandskap

Olje på lerret
38x46
Signert nede t.v.: Keiseraas

Signert på baksiden av lerretet: Karsten Keiseraas.

Vurdering
NOK 3 000–5 000