Mæhle, Ole(1904-1990)
Vår ved Lillehammer

Olje på plate
61x73
Signert nede t.v.: Ole Mæhle

Signert, påtegnet med tittel og datert 1951 på baksiden av platen.

Vurdering

Tilslag NOK 4 000