Mæhle, Ole(1904-1990)
Vårkveld i haven

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Ole Mæhle

Påtegnet med tittel, signert og datert 1966 på baksiden av platen. Det er utsyn over Lillehammer fra haven.

Vurdering

Tilslag NOK 4 400