Sørensen, Henrik(1882-1962)
Guttehode 1961

Litografi, lysmål
75x58
Signert, påtegnet lito og datert i platen nede t.v.: Henrik Sørensen 1961

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 3 000