Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinneakt 1928

Litografi, lysmål
53x35
Signert og datert nede t.h.: Henrik Sørensen 1928

Påtegnet nede t.h.: Litho.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 3 400