Finne, Ferdinand(1910-1999)
Papegøyer går til ro Tahiti 1982

Akvatint, lysmål
61x51
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne 1982

Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet nede på arket: Akvatint etsning, 5 kobberplater. Dedikasjon nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 6 000