Finne, Ferdinand(1910-1999)
Tulipaner i sordin 1987

Akvatint, lysmål
45x52
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne -87

Nummerert nede t.v.: 30/85. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet: "akvatint, 4 plater" nede på arket.

Vurdering
NOK 2 000–4 000