Gauguin, Paul René (1911-1976)
Gjertrudsfuglen 1968

Litografi, lysmål
69x54
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1968

Påtegnet nede t.v.: Épreuve d'artiste. Påtegnet med tittel og datert 68 i platen.

Vurdering