Gauguin, Paul René (1911-1976)
Marine III 1971

Serigrafi, lysmål
35x34
Signert og datert nede t.h.: PRG. 71

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk. Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500