Opdahl, Ørnulf(1944-)
Studie

Olje på lerret
38x38
Signert nede t.h.: Opdahl

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet: Studie Ørnulf Opdahl 1993.

Vurdering

Tilslag NOK 7 000