Opdahl, Ørnulf(1944-)
Landskap studie

Olje på lerret
30x30
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerret: Ørnulf Opdahl "Lanskap" studie 1992

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 5 000