Nielssen, Finn(1908-1962)
Blå horisont 1941-42
Olje på plate
85x120
Signert og datert nede t.v.: Finn Nielssen 1941-42
Kunstnernes Hus, Oslo 19 50, kat.nr. 36.
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 000