Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Nielssen, Finn(1908-1962)
Blå horisont 1941-42

Olje på plate
85x120
Signert og datert nede t.v.: Finn Nielssen 1941-42

Kunstnernes Hus, Oslo 19 50, kat.nr. 36.

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 8 000