Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Njerve, Jan Thomas (1927-2014)
Fra en reise i Tunis 1957

Olje på plate
22x27
Signert og datert nede t.h.: J Th Njerve 57.

Påtegnet med tittel samt dedikasjon på baksiden.

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 2 000–4 000