Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Komposisjon med figurer

Litografi, lysmål
51x53
Signert nede t. h.: Arne Ekeland

Nummerert: 57/250

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 600