Ekeland, Arne(1908-1994)
Komposisjon med figurer
Litografi, lysmål
51x53
Signert nede t. h.: Arne Ekeland
Nummerert: 57/250
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 600
Litografi, lysmål
51x53
Nummerert: 57/250
Vurdering
NOK 1 500