Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Komposisjon med figurer

Litografi, lysmål
51x53
Signert nede t. h.: Arne Ekeland

Nummerert: 57/250

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500